Takiego salonu jeszcze u nas nie było. Do Rzeszowa wjeżdża Yamaha

Fani motocyklów z Rzeszowa mogą szykować się na wielkie święto. Na terenie miasta zostanie otworzony pierwszy w historii Podkarpacia salon marki Yamaha zajmująca się produkcją motocykli, skuterów oraz pojazdów czterokołowych. Oprócz sprzedaży, prowadzona będzie także działalność serwisowa w ramach autoryzowanego serwisu.

Otwarcie odbędzie się już 1 września – podczas gdy uczniowie będą myśleć już o nadchodzącym roku szkolnym, fani motocyklów będą mogli udać się w okolice strefy ekonomicznej Dworzysko, gdzie na gości czekają m. in. uroczyste otwarcie obiektu oraz inne atrakcje. Yamaha – znana na rynku firma otwiera swój pierwszy salon w województwie podkarpackim – wpływ na decyzję odnośnie otwarcia obiektu miało m. in. niemałe środowisko fanów motocykli w regionie, a także coraz większe grono bogacących się Rzeszowian, którzy są gotowi zapłacić za tego typu pojazdy.

salon Yamaha Rzeszów

Salon Yamaha Rzeszów – oferta na start

Przygotowana została także początkowa oferta marki Yamaha w salonie: wśród 16 dostępnych modeli obecne będą prawdziwe hity tej marki: m. in. MT-07, usportowiony wariant Tracer 900 oraz skutek XMAX 125, który nie wymaga prawa jazdy kat. A do legalnego prowadzenia go na drogach publicznych. Zainteresowani ofertą salonu Yamaha będą mogli przetestować każdy z tych modeli przed ostatecznym zakupem.

Mało tego, salon Yamaha Rzeszów jako pierwszy w Polsce zaprezentuje klientom marki model Niken. Jest to światowy pionier w zakresie seryjnie produkowanych motocyklów trójkołowych – dotychczas były one domeną głównie „customowców”, którzy chętnie przerabiają swoje jedno i wieloślady. Poza tym, w ofercie salony znajdą się także gadżety oraz akcesoria motocyklowe, odzież codzienna oraz przeznaczona do jazdy, a także pojazdy ATV.

salon Yamaha Rzeszów

Yamaha Rzeszów – właściciel

Właścicielem salonu, a także dealerem marki Yamaha jest producent motocykli customowych: Game Over Cycles. Pochodzące z miejscowości Lisie Jamy przedsiębiorstwo znane jest z tworzenia niezwykle oryginalnych projektów, m. in. The Recidivist, który nazwano pierwszym na świecie „wytatuowanym” motocyklem. Firma otrzymała sporo nagród w trakcie branżowych konkursów: w jej portfolio znajduje się m. in. osiem trofeów wygranych w trakcie austriackim European Bike Week.

W trakcie inauguracji odbędzie się nie tylko uroczysta ceremonia otwarcia, ale także piknik, w którym wiodącymi będą elementy kultury japońskiej. Goście będą mogli zapoznać się z oferowanymi w salonie modelami marki Yamaha. W tym dniu odbyć się ma także konkurs motocyklów customowych marki Yamaha – do niego przystąpić może każdy, kto posiada specjalnie przygotowany jednoślad wyprodukowany przez tę firmę.

About the author