Rzeszów jest przyjaźniejszy z tymi aplikacjami. Zainstaluj je na swoim telefonie

Bez inteligentnych telefonów komórkowych nie można się obyć w dzisiejszym świecie. Rewolucja mobilna zapoczątkowana przez pierwszego iPhone’a pomysłu Steve’a Jobsa w ciągu tylko dekady spowodowała, że nikt obecnie nie wyobraża sobie życia bez smartfona. I słusznie, bo napisane dla nich aplikacje mobilne nierzadko pozwolą nam oszczędzić sporo czasów i nerwów.

I mogłoby się wydawać, że mało jest sfer, które smartfony są w stanie ułatwić w kontekście Rzeszowa. Okazuje się jednak, że istnieje sporo wartych uwagi programów dla telefonów z systemami Android oraz iOS, które pozwolą Wam uprościć niektóre codzienne czynności.

Oto aplikacje mobilne, które warto mieć jeżeli mieszkasz w Rzeszowie

SkyCash w Rzeszowie – gdy jeździsz komunikacją miejską, płacisz za parkingi, chodzisz do kina…

Z tej aplikacji namiętnie korzystam na co dzień. Jeżeli poruszam się autobusem komunikacji miejskiej, to kupuję bilety tylko za pośrednictwem tej aplikacji. Jeżeli ruszam poza miasto i wybieram do tego celu pociąg, zarezerwuję miejsce właśnie w tym programie. Chcę zapłacić za parking? Nie ma problemu, SkyCash również mi na to pozwoli. Ale to nie koniec dostępnych funkcji – za pomocą tej propozycji kupicie także bilety lotnicze, ubezpieczenia, doładujecie telefon komórkowy, a nawet wyszukacie aktualne oferty LOT-u.

SkyCash aplikacje mobilne rzeszów

W trakcie korzystania ze SkyCash zapomnicie o tym, że biletomaty się psują, a kierowca autobusu zawsze ma dla Was tylko godzinne warianty papierków uprawniających Was do przejazdu. Szybciej zapłacicie za parking w Rzeszowie, błyskawicznie zarezerwujecie miejsce w kinie i unikniecie kolejek przy kasie na dworcu. SkyCash oczywiście działa nie tylko w Rzeszowie – warto tę aplikację zabrać ze sobą do innych miast w Polsce.

Pobierz SkyCash na telefony z systemami iOS oraz Android:

SkyCash
Price: Free
SkyCash
Price: Free

JakDojadę w Rzeszowie – rozkład jazdy w Twoim telefonie

Chcesz wiedzieć, czy w najbliższym czasie pojawi się na najbliższym Tobie przystanku autobus, który zawiezie Cię do domu? Nie znasz rozkładu komunikacji miejskiej na pamięć, a ten na stronach ZTM jest dla Ciebie mało intuicyjny? Głowa do góry – JakDojadę to świetna aplikacja, która pozwoli Ci dokładnie zaplanować podróż (również z przesiadkami), a ponadto znajdzie najbardziej optymalne połączenie. Wystarczy, że pozwolisz programowi na ustalenie Twojej lokalizacji, wprowadzisz miejsce docelowe i… gotowe!

JakDojadę aplikacje mobilne rzeszów

Dostępna jest również płatna wersja aplikacji JakDojadę, która jest pozbawiona konieczności oglądania reklamy co kilka wyszukiwań oraz pozwala na uzyskanie głosowych wskazówek co do dalszej podróży. Niemniej, darmowy wariant również jest mega – użyteczny, więc gorąco polecamy!

Pobierz JakDojadę na telefony z systemami iOS oraz Android:

Jakdojade
Price: Free+

PizzaPortal w Rzeszowie – gdy jesteś głodny, ale nie chce Ci się ruszać „na miasto”

Mawia się, że największym wynalazkiem ludzkości po kole jest… jedzenie na dowóz. A gdyby można było to zrobić jeszcze prościej? PizzaPortal to aplikacja dla telefonów komórkowych, w których znajdziesz pełną ofertę restauracji dowożących posiłki do domu oraz otrzymasz możliwość złożenia zamówienia i opłacenia go tak, jak chcesz – za pomocą gotówki, karty płatniczej przy dostarczeniu zamówienia oraz przelewem (z konta bankowego / z karty / za pomocą BLIK-a i innych metod).

PizzaPortal aplikacje mobilne rzeszów

Warto zwrócić uwagę na kody rabatowe, które często pojawiają się na stronie PizzaPortal.pl oraz na profilach platformy w mediach społecznościowych.

Pobierz PizzaPortal na telefony z systemami iOS oraz Android:

PizzaPortal
Price: Free

iTaxi w Rzeszowie pozwoli Ci zamówić taksówkę wygodniej

Między innymi Warszawiacy oraz Krakowianie mają do dyspozycji Ubera, natomiast w Rzeszowie możemy cieszyć się z iTaxi – sieci dobrych, rzetelnych i bezpiecznych taksówek, które można zamówić również przez aplikację mobilną. Istnienie internetowej platformy powoduje, że użytkownicy na bieżąco oceniają konkretnych kierowców oraz pozwala na sprawdzenie ceny przejazdu jeszcze przed rozpoczęciem podróży.

itaxi aplikacje mobilne rzeszów

Ponadto, możliwe jest opłacenie kursu bezgotówkowo – podpinając swoją kartę kredytową do profilu w iTaxi. Prościej już chyba się nie da, prawda?

Pobierz iTaxi na telefony z systemami iOS oraz Android:

Mapy Google w Rzeszowie – czy na Lwowskiej jest teraz korek?

Na całe szczęście do łódzkich, czy warszawskich korków jest nam bardzo daleko, ale istnieją w Rzeszowie odcinki, na których można się spodziewać korków w konkretnych godzinach. Jeżeli chcecie uniknąć przykrej niespodzianki przy okazji zastanawiania się nad drogowymi zatorami, spróbujcie Map Google. Będą działać świetnie nie tylko w Rzeszowie, ale i innych miejscach w Polsce.

Mapy Google aplikacje mobilne rzeszów

Jeżeli ustawicie w Mapach Google konkretny punkt docelowy, program wyznaczy dla Was trasę, dzięki której uda się Wam ominąć korki. Przyznajcie, że to niezwykle przydatne narzędzie!

Pobierz Mapy Google na telefony z systemami iOS oraz Android:

Mapy
Price: Free

Aplikacje mobilne to ogromna wygoda. Warto z nich korzystać nie tylko w Rzeszowie!

Zaprezentowane przez nas aplikacje mobilne mogą być swobodnie wykorzystywane również w innych miastach w Polsce – tym bardziej warto je zainstalować. Niezależnie do tego, czy dużo podróżujecie, czy też zwyczajnie jesteście domatorami (i Rzeszów Wam wystarczy), serdecznie polecamy Wam wybrane przez nas programy. Z pewnością nie będziecie zawiedzeni!

About the author