Programistyczne wyzwanie Google Hash Code po raz kolejny zawita do Rzeszowa!

Jesteś programistą i chcesz zmierzyć się z zadaniami, nad jakimi pracują na codzień inżynierowie Google? Już wkrótce będziesz mieć okazję! Google Hash Code odbędzie się w Rzeszowie już po raz trzeci! 

Wczoraj otworzono rejestrację na coroczne wyzwanie programistyczne organizowane przez Google w Europie, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie. Google Hash Code to coroczny hackathon – konkurs, podczas którego uczestnicy zmagają się z niecodziennymi zadaniami, nad którymi na codzień pracują inżynierowie Google. Podczas ubiegłych edycji konkursu było to przykładowo zaprogramowanie floty dronów, zaplanowanie działań satelitów czy optymalizacja centrów danych Google. Zespoły, które najlepiej poradzą sobę z zadaniami, zmierzą się ze sobą w rundzie finałowej, która odbędzie się 27 kwietnia w biurze Google w Dublinie. 
Aby wziąć udział w wyzwaniu, należy być osobą pełnoletnią i zgłosić swój zespoł (do 4 osób) w specjalnym formularzu zgłoszeniowym, do 25 lutego 2019. Eliminacje online, czyli pierwsza runda tego wyzwania, odbędzie się 28 lutego. Zespoły z Rzeszowa i okolic spotkają się w tym ceu w Kwadracie, gdzie już po raz trzeci społeczności GDG Rzeszów i Women Techmakers organizują dla chętnych eliminacje online.
Wyzwanie jest podzielone na II rundy:
  • eliminacje online (28 lutego 2019) – dla zespołów z Rzeszowa zostaną przeprowadzone w Kwadracie (ul. Bardowskiego 4)
  • wyniki rundy online – 5 marca 2019
  • runda finałowa (27 kwietnia 2019) dla najlepszych zespołów w biurze Google w Dublinie
Zespoły, które chcą wziąć udział w Google Hash Code 2019, muszą również pamiętać o podaniu nazwy swojego hubu. W przypadku chętnych z Rzeszowa jest to „GDG RZESZÓW”.

About the author