O NAS

Zespół NaszRzeszów korzysta dla Was ze swojego doświadczenia prasowego i tworzy zupełnie nowe miejsce w lokalnej blogosferze spełniając nie tylko funkcję informacyjną, ale i opiniotwórczą. Nasze treści cechują: doskonały research, mocne opinie i skuteczność. Poznaj naszych specjalistów:


Jakub Szczęsny


Rzeszowianin napływowy – nie przeszkadza mu to jednak w aktywnym uczestniczeniu w życiu miasta. Z zawodu i zamiłowania dziennikarz w dużych polskich mediach, na co dzień pisze o nowych technologiach w Antywebie i Onecie. Fascynacja nowymi technologiami nie przeszkadza mu jednak w dostrzeganiu problemów społeczności – zdobyczy techniki nie byłoby przecież bez korzystających z nich ludzi.

Skontaktuj się ze mną: Facebook | Twitter

email: jakub(at)naszrzeszow.pl

Zobacz wszystkie wpisy autora


Justyna Kot


Blogerka, Google Developers Launchpad Mentor, Project Manager w jednym z rzeszowskich software house’ów, a po godzinach – Community Manager w rzeszowskich społecznościach GDG, GBG i Women Techmakers. Nowe technologie, gadżety i nowe media to jej chleb powszedni. Mawia się, że złotówki na jej widok same zaczynają się mnożyć – i nikt nie wie dlaczego (przyp. Jakub ;))

Skontaktuj się ze mną: Facebook | Twitter

e-mail: [email protected]

Zobacz wszystkie wpisy autora


Tytuł prasowy „NaszRzeszów.pl” został wpisany dn. 6 kwietnia 2018 r. przez Sąd Okręgowy w Rzeszowie w księdze rejestrowej czasopism (Sygn. akt I NsRejPr. 1/18)