Oto NaszRzeszów. Nasze miasto potrzebowało takiego medium

Projekt medialny na razie hobbystyczny, ale z ogromnymi nadziejami oraz śmiałymi pomysłami na jego rozwój. W naszej opinii nietuzinkowy i co ważne potrzebny, bo w Rzeszowie nie było jeszcze typowo opiniotwórczego medium. Uważamy, że nasze miasto zasługuje na to, aby je mieć. Miło nam Was powitać – oto NaszRzeszów.pl!

Pomysł na taki serwis rodził się bardzo długo – cały czas czegoś brakowało. Przede wszystkim czasu, który przy odrobinie konsekwencji i modyfikacji swoich przyzwyczajeń wreszcie się pojawił. Istniał również „deficyt sposobności”, zawsze działo się coś, co odwlekało otwarcie tego projektu dla szerszej publiczności. Pojawiały się wątpliwości, czy w ogóle warto inwestować swój czas w tego typu przedsięwzięcie. Pozbyliśmy się więc wszystkiego, co nas blokowało, rozwiązaliśmy najbardziej palące problemy i… udało się. Z tego otwarcia jestem niesamowicie dumny.

Czym będzie NaszRzeszów?

Częścią pomysłu na NaszRzeszów jest moje doświadczenie w biznesie medialnym. Cały czas tworzę artykuły dla zdecydowanie najlepszego serwisu technologicznego w PolsceANTYWEBU. To miejsce, które mnie ukształtowało jako pracownika mediów i któremu zawdzięczam warsztat, wprawę oraz mnóstwo wspaniałych nauk. Nie byłoby NaszRzeszów bez Grześka Marczaka, Grześka Ułana, Tomka Popielarczyka i całego zespołu związanego z tym medium.

W międzyczasie pracuję jeszcze dla Grupy Onet w ramach świetnego projektu Mobiradar (o którym z pewnością dla Was napiszę). Wcześniej jeszcze bywałem w innych redakcjach, gdzie powolutku nabywałem potrzebnego doświadczenia i co więcej – cały czas się uczę. W tym środowisku albo cały czas posuwasz się do przodu, albo giniesz.

W zamyśle naszego jak na razie dwuosobowego zespołu, NaszRzeszów ma być medium, w którym uzyskasz przede wszystkim przydatne i wysokiej jakości treści związane mniej lub bardziej z Rzeszowem. W tym momencie nie stawiamy głównie na informacje (choć to może się kiedyś zmienić) – naszą wizytówką będą za to pogłębione, wysokiej jakości publikacje, po lekturze których czytelnik nie poczuje się oszukany. Zamierzamy stosować tutaj przede wszystkim „fair techniki”, które spowodują, że wizyty u nas będą dla czytelników przyjemne i wartościowe.

Z pewnością poznacie ciekawych ludzi związanych z naszym miastem, dowiecie się sporo interesujących rzeczy o funkcjonujących w Rzeszowie firmach, a także otrzymacie solidną dawkę przede wszystkim wartościowych artykułów, które pozwolą Wam spojrzeć inaczej na stolicę Podkarpacia.

NaszRzeszów stawia na społeczność. Czujcie się tutaj jak u siebie

Siłą serwisów internetowych jest fakt, iż dają one miejsce konsumentom na często porywające dyskusje. Autor jest tylko ich inicjatorem, buduje ich fundamenty. Żadne nowoczesne medium nie może sobie pozwolić na ignorowanie swoich społeczności – trzeba ich słuchać, dyskutować z nimi i reagować na zmiany w nich zachodzące. Sekcje komentarzy pod każdym wpisem to pole do popisu dla Was. Czekamy na Wasze przemyślenia, sugestie, uwagi, życzenia i obiecujemy Wam, że żadne z nich nie zostaną pominięte.

Zapraszamy Was również do bezpośredniego kontaktu. Jeżeli macie dla nas sprawę, którą warto się zająć lub jakikolwiek inny problem – zajrzyjcie tutaj. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Poznaj zespół NaszRzeszow.pl

Jakub Szczęsny naszrzeszów antyweb rzeszów

Ja nazywam się Jakub W Rzeszowie mieszkam od 7 lat i uwierzcie mi, że nie zamierzam się stąd ruszać. To ja tutaj odpowiadam za to, co jest publikowane, za dobór tematów i za ogólną strategię dotyczącą działalności NR. Poza działalnością w sektorze lokalnym, cały czas aktywnie współtworzę treści w serwisie Antyweb oraz w Grupie Onet-RASP.

Justyna Kot NaszRzeszów Rzeszów, GeekCatPoznajcie również Justynę Kot, moją projektową i prywatną lepszą połówkę. Jestem dumny z tego, że mogę powiedzieć, że mam ją w swoim zespole. Podobnie jak ja jest maniaczką nowych technologii oraz blogerką. Prywatnie zajmuje się zarządzaniem projektami informatycznymi w jednym z rzeszowskich software house’ów. Człowiek-Kot nie tylko z nazwiska, prawdziwy ninja marketingu internetowego i nieskromnie dodając – poważany w Polsce specjalista współpracujący z wielkimi tuzami IT oraz mentor dla startupów.

Mamy nadzieję, że będzie Wam tutaj dobrze. To właśnie dla Was tworzymy NaszRzeszów

A skoro tworzymy NaszRzeszów dla Was, to chcemy, aby był tak dobry, jak to tylko jest możliwe. Jest jeszcze sporo do zrobienia i mnóstwo rzeczy, z których nie jesteśmy zadowoleni na starcie. Będziemy testować nasze pomysły co do wyglądu strony i jeżeli okażą się potrzebne zmiany, przemyślimy je i wdrożymy. Postaramy się w najbliższych miesiącach zyskać tyle rozgłosu, ile tylko się da, by uprawomocnić nasze przedsięwzięcie. Mamy już sporo pomysłów na dalszy rozwój NaszRzeszów, ale musimy z nimi poczekać do momentu, w którym będziemy mieli dla kogo je realizować.

Zapraszam Was do zapoznania się z treściami, które już są dostępne na stronie głównej NaszRzeszów.pl. Potraktujcie je jako wstęp do pięknej historii.

About the author