To najlepiej zapowiadająca się impreza studencka w Rzeszowie. Oto Wasz wybór [WYNIKI SONDY]

Poznaliśmy program dwóch najważniejszych imprez studenckich w Rzeszowie – 25. Rzeszowskich Juwenaliów oraz KultURaliów 2018. Zaprosiliśmy Was również do oceny obydwu wydarzeń w ramach prostej sondy: mieliście do wyboru albo KultURalia albo Rzeszowskie Juwenalia albo… żadną z podanych propozycji. Otrzymaliśmy mnóstwo odpowiedzi – na tej podstawie możemy przedstawić Wasz werdykt!

W tym roku trzeba uznać wyższość 25. Rzeszowskich Juwenaliów, które zaskarbiły sobie znakomitą większość głosów. Ponad 3/4 respondentów (76,2 %) w prostej ankiecie internetowej zagłosowało za imprezą organizowaną przez Politechnikę Rzeszowską, Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania oraz WSPiA Rzeszowską Szkołę Wyższą. Jedynie 15,4% czytelników wybrało KultURalia 2018, natomiast – co ciekawe aż 8,3% respondentów orzekło, iż żadna impreza nie odpowiada ich oczekiwaniom. Jestem naprawdę ciekaw z jakiego powodu – jeżeli chcecie się tym z nami podzielić, zapraszam do sekcji komentarzy. Przypominam, ta strefa jest przeznaczona wyłącznie dla Was. 🙂

Juwenalia 2018 Rzeszów

(w sondzie udzielono 589 odpowiedzi)

Śledźcie Juwenalia w Rzeszowie 2018 z Nasz Rzeszów. Przygotowaliśmy dla Was serwis specjalny

Chcemy, aby takie treści były wizytówką naszego serwisu. Na doskonałym przykładzie – tegorocznych Juwenaliach będziecie mogli zobaczyć jak chcemy realizować najważniejsze wydarzenia w Rzeszowie. W ramach przygotowanych przez nas artykułów poznacie programy imprez, a także zapoznacie się z moją opinią dotyczącą… niemożności zakupienia biletów internetowych na 25. Rzeszowskie Juwenalia, co mnie bardzo, ale to bardzo zasmuciło. Nie martwcie się jednak, jeżeli Was to również zastanawiało: po mieście chodzą słuchy, że w trakcie następnych Rzeszowskich Juwenaliów to się nie powtórzy.

ZOBACZ: JUWENALIA 2018 W RZESZOWIE – SERWIS SPECJALNY

Ze swojej strony organizatorom zarówno jednej i drugiej imprezy życzę powodzenia. Sam organizowałem kilka wydarzeń w życiu, ale nie na taką skalę. Doskonale wiem o tym jak wiele wymaga to pracy i jak często trzeba gasić różnorakie pożary w trakcie. Patrząc jednak na sztaby Rzeszowskich Juwenaliów oraz KultURaliów jestem absolutnie spokojny o jakość i przebieg imprez. To właśnie m. in. dzięki Wam Rzeszów jest pięknym miejscem, a w trakcie nadchodzących juwenaliów z pewnością będzie jeszcze pełniejszy kolorów i pozytywnych emocji.

No i mam osobistą nadzieję, że się wreszcie dogadacie co do wspólnego organizowania juwenaliów. 😉 Wtedy już nie będzie większych wątpliwości: „kto jest lepszy”.

About the author