Bilet MPK Rzeszów Nasz Rzeszów

Bilet MPK Rzeszów (ZTM). Tak kupisz go najprościej

Sam już niezwykle rzadko korzystam z usług MPK Rzeszów (teraz już ZTM) – posiadanie własnego samochodu z reguły bardzo szybko eliminuje transport miejski. Ponadto, nie dojeżdżam nigdzie do pracy, bo wszystko to, co robię wykonuję z domu. Warto jednak opowiedzieć Wam w jaki sposób prościej kupicie bilet miesięczny, bilet semestralny, a nawet jednorazowy, godzinny lub 24-godzinny.

Z tego tekstu dowiesz się:

  • Jak kupić bilet okresowy MPK Rzeszów (ZTM) online
  • Jak kupić bilet MPK Rzeszów (ZTM) online
  • Gdzie kupić bilet MPK Rzeszów (ZTM)

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i otrzymuj więcej przydatnych treści na temat Rzeszowa!

Miesięczny bilet MPK Rzeszów (ZTM) – wcale nie musisz wychodzić z domu!

Załóżmy, że potrzebujesz kupić bilet okresowy MPK Rzeszów (ZTM) już teraz. Nie możesz pojawić się w jednym z dostępnych w mieście punktów i tam samodzielnie wyrobić taki bilet. Jest na to bardzo prosty i niesamowicie wygodny sposób: aplikacja zbiletem.pl pozwoli Ci na zrobienie tego nawet bez wstawania z łóżka.

Wystarczy, że pobierzecie aplikację zbiletem.pl na telefony z systemami Android oraz iOS:

zbiletem.pl – iOS
zbiletem.pl – Android

Po czym zalogujecie się wykorzystując swój numer telefonu. Kod SMS przesłany celem uwierzytelnienia zostanie odczytany automatycznie przez program – tuż po tym będziecie mogli już swobodnie kupować bilety. Oczywiście, trzeba będzie również skonfigurować dane płatności: może to być standardowy przelew lub karta płatnicza.

mpk rzeszów zbiletem

W zakładce Kup Bilet Okresowy zostaniecie przekierowani do dedykowanej strony, która pozwoli Wam na znalezienie odpowiedniego dla Was biletu oraz dodanie go do swojego konta. Sklep poprowadzi Was intuicyjnie przez wszystkie wymagane procesy w trakcie kupowania takiego biletu: pamiętajcie o uważnym wypełnieniu wszystkich potrzebnych pól. Jeżeli wszystko przebiegnie pomyślnie, bilet zostanie dodany do Waszego konta, a Wy nie będziecie musieli nosić ze sobą żadnego dodatkowego dokumentu. Wystarczy, że okażecie kontrolerowi telefon oraz potwierdzicie ewentualną ulgę za pomocą legitymacji. Prawda, że to niesamowicie proste?

Za pomocą aplikacji zbiletem.pl możecie również zakupić bilety krótkookresowe, czyli „jednorazówki” lub takie, których ważność trwa godzinę lub nawet 24 godziny. Te również znajdziecie w tym programie.

Alternatywne programy do obsługi biletów

skycash rzeszów
Jedną z moich ulubionych aplikacji tego typu jest SkyCash, o którym pisaliśmy w tekście na temat programów, które warto mieć jeżeli mieszka się w Rzeszowie. Tutaj możecie nie tylko zakupować bilety MPK Rzeszów (ZTM), ale także te do kina oraz parkingowe. Mało tego, bezpośrednio w programie możecie wykupić ubezpieczenie, a ponadto znaleźć połączenie autobusowe lub pociągowe do innego miasta.

Pobierz SkyCash – Android
Pobierz SkyCash – iOS

Warto zwrócić także na aplikację moBilet, która być może jest nieco mniej rozbudowana niż SkyCash, ale świetnie spełnia swoje zadanie.

Pobierz moBilet – Android
Pobierz moBilet – iOS

Bilety MPK Rzeszów. Gdzie kupię je stacjonarnie?

Lokalizacje punktów sprzedaży biletów:

  • ul. Artura Grottgera 22 (pn-pt 8-17, pierwsza i ostatnia sobota miesiąca: 10-14:30)
  • ul Targowa 1 (pn-pt 8-17, pierwsza i ostatnia sobota miesiąca: 10-14:30)
  • Plac Pułkownika Leopolda Lisa Kuli 20 (pn-pt 10-19:30, pierwsza i ostatnia sobota miesiąca: 10-14:30)
  • C. H. Plaza, al. Rejtana 65 (pn-so 10-17:30)
  • Galeria Nowy Świat, ul. Krakowska 20 (pn-so 8-17:30)
  • ul. Trembeckiego 3 (pn-pt 7:30-15)

Rozkład jazdy MPK Rzeszów (ZTM). Gdzie go sprawdzę?

jakdojadę rzeszów
Poza rozkładami na przystankach i na stronie ZTM, możliwe jest pobranie wygodnej aplikacji mobilnej JakDojadę, którą opisywaliśmy dla Was wcześniej. W niej znajdziecie aktualne informacje na temat odjazdów autobusów w Waszym pobliżu: możliwe jest nawet dokładne zaplanowanie trasy z uwzględnieniem przesiadek. Serdecznie polecamy Wam ten program.

JakDojadę – iOS
Jak Dojadę – Android

About the author