Hola Lola Nasz Rzeszów kawiarnie w Rzeszowie

Hola Lola – rzeszowska kawiarnia, w której poczujesz się jak u siebie

Jeśli miałabym Wam polecić tylko jedną, za to najlepszą kawiarnię w Rzeszowie, moja odpowiedź byłaby prosta – Hola Lola. Dlaczego?

Biorąc pod uwagę mój ukryty introwertyzm, ciągle zadziwia mnie ilość pytań i próśb o porady, jakie otrzymuję od znajomych. Zazwyczaj mocno bronię się od narzucania mi roli „Cioci Dobra Rada”, ale jest kilka wyjątków, dzięki którym uruchamia się we mnie rasowy local guide 😉

  • Gdzie można w Rzeszowie spokojnie popracować?
  • Gdzie w Rzeszowie znajdę dobrą kawę?
  • Gdzie w Rzeszowie można pójść na radkę?
  • Gdzie w Rzeszowie znajdę jakąś fajną kawiarnię lub miejsce na śniadanie?

Dostaję wiele tego typu pytań od swoich znajomych i za każdym razem, z czystym sumieniem podaję im taką samą odpowiedż: Hola Lola. Przytulna kawiarnia tuż przy rynku, gdzie dobrze zjesz, pograsz w planszówki, zajrzysz w biegu po kawę na wynos i wypijesz dobrego drinka.

Holę znajdziecie w okolicach rzeszowskiego Rynku, przy ul. Mickiewicza 3. Przy wejściu powita Was letni ogródek, gdzie możecie wypić niezłą kawę na świeżym powietrzu, lub oddać siędegustacji jednego z regionalnych piw, wprost z leżaka. Jasne, przytulnie urządzone wnętrze kawiarni, które dyskretnie zerkna na nas przez wielkie okna, zaprasza, aby zajrzeć do środka i zatrzymać się choć na chwilę. I szczerze mówiąc, bardzo chętnie z tego zaproszenia korzystam.

Hola Lola to miejsce, do którego w tym swoim zabieganym życiu staram się zaglądać jak najczęściej.

Lubię tu umawiać się ze znajomymi na kawę czy planszówki. Gdy dopada mnie monotonia, chętnie zaglądam do Holi by pisać. Duży stół, ustawiony tuż przy wejściu, idealnie spisuje się nie tylko jako centrum zakrapianych spotkań w większym gronie, ale także miejsce, gdzie nie raz byłam świadkiem intensywnego projektowania, wielu brainstormów, czy spotkań kolejnej grupy próbującej podbić świat.

Hola Lola Nasz Rzeszów kawiarnie w Rzeszowie

Hola Lola – to tutaj spokojnie popracujesz, spotkasz się ze znajomymi i poczujesz, jak u siebie

Mam też do rzeszowskiej Holi Loli ogromny sentyment – to właśnie ten lokal ugościł mnie i moich znajomych, gdy kilka lat temu zakadaliśmy rzeszowską grupę blogerów i organizowaliśmy pierwsze blogowe spotkania i szkolenia (ktoś jeszcze pamięta o I blog Rzeszów?!). To tutaj także, ponad 2 lata temu powstawał plan pierwszego wydarzenia GDG Rzeszów (Google Developers Group), a późną zimą 2018 to właśnie w Holi rysowałam z Jakubem śmiałe plany na NaszRzeszów.pl. Z resztą, nie trzeba być tu stałym bywalcem, by zauważyć, że ta kawiarnia sprzyja twórczym osobom. Co ich tu przyciąga? Przytulny wystrój? Niezła kawa? Dobre menu, w którym niezależnie od diety znajdziecie coś dla siebie? A może po prostu atmosfera, dzięki której już od progu czujesz się jak u siebie?

Hola Lola Nasz Rzeszów kawiarnie w Rzeszowie

 Co oferuje Hola Lola?

W menu tej kawiarni znajdziecie standardowy wybór kofeinowych napojów, plus wariacje sezonowe. Na lato zdecydowanie polecam shakerato z dodatkiem lodów, lub orzeźwiające lemoniady i smoothie. W menu czeka na Was m. in. kilka opcji śniadaniowych, pyszne kanapki, sałatki, oraz bajgle. Miłośnicy słodkości także będą zadowoleni – lokal oferuje m. in. muffinki i różne rodzaje tart (tutaj jednak bawimy się w loterię, zazwyczaj codziennie w menu znajdziemy inny wypiek ;)).

Hola Lola to także dobra opcja dla miłośników piw regionalnych i mocniejszych trunków, które z powodzeniem można sączyć nie tylko w kameralnym ogródku, ale także przy planszówkowych rozgrywach w trakcie letnich wieczorów.

Gdzie śledzić informacje o aktualnych ofertach w Hola Lola:

About the author

Tags from the story
,