Masz firmę lub chcesz ją założyć? Sprawdź jak łatwo dotrzeć do klientów w okolicy

Już 22 sierpnia (środa) zapraszamy do Kwadratu wszystkie osoby zainteresowane podniesieniem swoich kompetencji z zakresu marketingu internetowego. Właśnie wtedy odbędzie się kolejne spotkanie GBG (Google Business Group) Rzeszów, którego tematem przewodnim będzie skutecznośc firmy w sieci.

GBG to niezależna, międzynarodowa społeczność eskeprtów, przedsiębiorców, marketerów i startupów, która w ramach swoich spotkań poszerza wiedzę na temat narzędzi i programów Google. Celem jest edukacja, oraz pomoc w rozwoju konkurencyjności małych, lokalnych firm.

W Rzeszowie społeczność GBG funkcjonuje od kilku miesięcy i współorganizuje (wraz  grupami GDG i Women Techmakers Rzeszów) m. in. takie wydarzenia, jak International Women’s Day. Już za tydzień natomiast grupa zaprasza na spotkanie poświęcone narzędziu Google Moja Firma, oraz efektywności firmy w wynikach wyszukiwania. Partnerem merytorycznym tego wydarzenia jest Google Internetowe Rewolucje.

Dla kogo jest to spotkanie?

Jeśli prowadzisz własny, lokalny biznes, studiujesz kierunki związane z marketingiem i zarządzaniem, lub chcesz poszerzyć wiedzę na temat marketingu w sieci, to poczujesz się jak u siebie! W trakcie tego wydarzenia dowiesz się, jak zwiększyć widoczność swojej firmy w wynikach wyszukiwania Google, oraz poznasz najważniejsze fukncje i możliwości narzędzia Google Moja Firma.

Czego dowiesz się na spotkaniu?

  • jak dotrzeć do potencjalnych klientów w okolicy?
  • jak zaprezentować swoją ofertę na wizytówce?
  • jak zwiększyć efektywność firmy w wynikach wyszukiwania?
  • dlaczego łatwe znaezienie naszej firmy w Internecie jest tak istotne?
  • czym jest narzędzie Google Moja Firma?
  • jak można wykorzystać Google Moja Firma w swoim biznesie?

Dodatkowo, w trakcie spotkania będzie możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje z doradcą Google Internetowych Rewolucji, które są częścią programu wsparcia przygotowanego specjalnie z myślą o firmach z sektora MŚP.

Kto poprowadzi warsztaty?

Gościem GBG tym razem będzie Damian Nowak – doradca oraz lokalny lider w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Swoje doświadczenia zdobywał m.in. w mass mediach jako Account Manager w Grupie Radiowej TIME, a także kierownik działu marketingu w agencji marketingowej i specjalista ds. marketingu w lokalnej gazecie. Na co dzień pomaga w rozwoju MŚP wskazując możliwości wykorzystania marketingu internetowego i nowych technologii.

Gdzie możesz się zarejestrować?

Spotkanie jest darmowe, wymagana jest jedynie rejestracja za pośrednictwem Meetup – wystarczy zaznaczyć deklarowaną obecnośc na warsztatach.

About the author