4 December 2023

Spotkanie z Joanną Bator w Bibliotece Publicznej w Rzeszowie

1 min read

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie serdecznie zaprasza na spotkanie z pisarką, publicystką i felietonistką Joanną Bator, zdobywczynią prestiżowej Nagrody Literackiej NIKE. Wydarzenie odbędzie się 10 października o godzinie 17:00 w budynku WiMBP, na ul. Sokoła 13 w Rzeszowie. Wstęp jest darmowy i nie trzeba rezerwować wcześniej miejsc1.

Joanna Bator to autorka kilku powieści, między innymi „Piaskowa Góra”, które szybko stały się bestsellerami, tłumaczonymi na wiele języków i trafiających do rąk osób, mieszkających zza granicami Polski. Z wykształcenia jest kulturoznawczynią oraz filozofką. Była do tej pory wielokrotnie nagradzana, między innymi Nagrodą Literacką Nike1.

Spotkanie z Joanną Bator odbędzie się w ramach kolejnego już spotkania z cyklu “Pogaduchy o książkach”. Kolejną osobą, która zostanie gościem biblioteki w Rzeszowie, będzie 12 października o godzinie 17:00, na ul. Sokoła 13 – Igor Brejdygant (pisarz, scenarzysta, aktor, reżyser)1. Pogaduchy o książkach i rozmowy na temat są dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury1.