28 February 2024

Czy będzie Sylwester w Rzeszowie?

2 min read

Rzeszów, znany z dynamicznego rozwoju i tętniącego życiem centrum miasta, przygotowuje się do świętowania Sylwestra. W tym roku, podobnie jak rok wcześniej, miasto planuje połączyć obchody Sylwestra z działalnością Świątecznego Miasteczka, które jest jednym z najważniejszych punktów kalendarza świątecznego w Rzeszowie.

31 grudnia mieszkańcy Rzeszowa i okolic będą mieli okazję dołączyć do plenerowej imprezy na rzeszowskim Rynku, gdzie będą mogli skorzystać z różnorodnych atrakcji oferowanych przez Świąteczne Miasteczko. Wśród nich znajdą się liczne stoiska z potrawami i napojami, a także muzyka na żywo z DJ-em.

Jednak, czy to jest początek nowej tradycji, czy tylko jednorazowy event? Na razie nie wiadomo. Wszystko zależy od tego, jak mieszkańcy przyjmą tegoroczną formę świętowania. Jeżeli pomysł przypadnie im do gustu, możliwe, że w przyszłym roku również zorganizujemy Sylwestra w podobny sposób. Natomiast możliwy jest też powrót do tradycyjnej formy imprezy, z dużym koncertem.

Od 1 grudnia centrum Rzeszowa rozbłyśnie świątecznymi dekoracjami, a już dzień później na płycie rzeszowskiego Rynku ruszy Świąteczne Miasteczko. Na odwiedzających będzie czekała moc atrakcji a przede wszystkim bożonarodzeniowy jarmark.

FAQ

Czym jest Świąteczne Miasteczko?
Świąteczne Miasteczko to wydarzenie organizowane w centrum Rzeszowa, które oferuje różne atrakcje, takie jak stoiska z jedzeniem i napojami, gry i zabawy dla dzieci, a także różne wydarzenia kulturalne.

Czy Sylwester w Rzeszowie będzie plenerowy?
Tak, tegoroczny Sylwester w Rzeszowie odbędzie się na rzeszowskim Rynku i będzie imprezą plenerową.

Czy Sylwester w Rzeszowie będzie połączony z działalnością Świątecznego Miasteczka?
Tak, podobnie jak w ubiegłym roku, Sylwester w Rzeszowie będzie połączony z działalnością Świątecznego Miasteczka.

Czy Sylwester w Rzeszowie stanie się tradycją?
Na razie nie wiadomo. Wszystko zależy od tego, jak mieszkańcy przyjmą tegoroczną formę świętowania1.