4 December 2023

Bezpłatne Dojazdy na Targi Pracy Networkpower w Jasionce

1 min read

Planujesz uczestniczyć w październikowych Targach Pracy Networkpower w Jasionce? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Komunikacja miejska będzie bezpłatna dla wszystkich uczestników targów. Targi odbędą się 17 i 18 października w G2A Arena w Jasionce. Organizatorzy zapowiadają, że na targach będzie ponad 200 stoisk i tysiące ofert pracy1.

Szczegóły

Prezydent Rzeszowa, Konrad Fijołek, zdecydował, że uczestnicy targów będą mogli bezpłatnie skorzystać z miejskiej komunikacji, obsługiwanej przez MPK. Bezpłatne przejazdy dotyczą linii 51 i 53. Kursy będą w godzinach 8:00-17:00. Godziny i trasy tych linii nie zmieniają się. Rozkład jazdy autobusów można znaleźć na stronie internetowej Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie: www.ztm.rzeszow.pl, w zakładce „rozkład jazdy”1.

Dodatkowe Informacje

Podczas Targów Pracy Networkpower, uczestnicy będą mieli okazję spotkać potencjalnych pracodawców, nawiązać nowe znajomości i dowiedzieć się więcej o branżach, które ich interesują. Będą odbywać się warsztaty dotyczące zagadnień autoprezentacji, przygotowania do rozmowy rekrutacyjnej i najnowszych trendów na rynku pracy6. Udział w targach i warsztatach jest bezpłatny, jednak o uczestnictwie będzie decydować kolejność pojawienia się ze względu na ograniczoną liczbę miejsc6.