Nasz Rzeszów - Aukcja Akcja Trzy Serca leczenie Olusia

Nie musisz być superbohaterem, aby uratować komuś świat- akcja „Aukcja Trzy Serca”

Nie musisz nosić czerwonej peleryny ani posiadać super mocy, aby zostać super bohaterem. Wystarczy jedynie odrobina zaangażowania, aby dołączyć do akcji ‚Aukcja Trzy Serca”, która zbiera środki na leczenie małego Olusia.

Sama nie jestem jeszcze matką, więc zapewne nawet nie jestem w stanie w minimalnym stopniu wczuć się w sytuację, z jaką borykają się rodzice Olka Kosieka, chorego na rzadką wadę wrodzoną Tibial hemimelia (TH). Mogę jedynie się domyślać, z jakim bólem mierzy się maluszek i na ile poświęceń oraz determinacji muszą każdego dnia zdobywać się jego rodzice, którzy starają się zapewnić mu odpowiednie leczenie i rehabilitację.

Oluś Kosiek – mały bohater akcji „Aukcja Trzy Serca”

Leczenie Olusia polega m. in. na cotygodniowym gipsowaniu jego chorej nóżki w klinice we Wiedniu. Malucha czeka także operacją, polegająca na nacięciu ścięgna Achillesa i umieszczenie kończyny w specjalnej szynie, a w dalszej perspektywie – operacja rekonstrukcji kości i dalsza rehabilitacja.

Akcja Aukcja Trzy Serca pomoc Olusiowi Nasz Rzeszów

Olek to bez wątpienia mały superboheter, który stara się dzielnie znosić leczenie. Wy także możecie nimi zostać, bo naprawdę niewiele trzeba, aby mu pomóc. Wystarczy, że dołączycie do charytatywnej aukcji o nazwie A[u]kcja trzy Serca, zorganizowanej przez Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej „Brief” Politechniki Rzeszowskiej. jej celem jest uzbieranie środków na sfinansowanie leczenia mlucha, którego koszt wynosi 1,5 mln złotych.

Jak możecie pomóc?

  • wpłacając pieniądze na konto Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”: Bank BZ WBK 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374. W tytule przelewu należy podać: „1212 pomoc dla Aleksandra Kosiek”
  • biorąc udział w licytacji przedmiotów wystawionych na stronie akcji „Aukcja Trzy Serca”
  • przekazując na licytację cenne lub pamiątkowe przedmioty (w tym celu nalezy skontaktować się z organizatorami akcji – mail: [email protected], tel. +48 692 805 287
  • podając informację o akcji „Aukcja Trzy Serca” swoim znajomym – udostępniając ją na Facebooku, Twtterze, informując najbliższych

Aukcja trzy serca rzeszów

Tylko tyle i aż tyle wystarczy, abyś stał się superbohaterem i pomógł maluszkowi w uratowaniu zdrowia. Twój mały gest, potwórzony przez setki czy tysiące osób, może przynieśc realny wpływ na powodzenie tego projektu. To jak, możemy na Was liczyć?

Strona akcji: https://trzyserca.pl/

About the author